Купуй українське!

Українські виробники продукції.

Протягом тривалого часу товари українського виробництва та українські виробники мали доволі погану репутацію та не викликали довіри у споживачів. Йшов час, українські підприємства затято вивчали та освоювали нові технології, займалися розробками та впровадження найкращих технологій і врешті решт змогли вийти на якісно новий рівень виробництва продукції.

В Інтернет-магазині Baux представлено продукцію низки вітчизняних виробників. Якість якої доведено досвідом, сертифікатами, вподобаннями споживачів та визнанням не тільки в Україні, але й за її межами.

Отже, виробник поліпропіленових труб та фітингів TM «baux eco pipe» – ВАТ «Kraft plast». Kraft plast було засновано у 2009 році, виробничі потужності знаходяться у селищі Міла, поблизу Києва. Виробництво обладнано кращими високотехнологічними екструдерами та прес-формами, при виготовленні продукції вони використовують лише високоякісну європейську сировину та перевірені турецькі технології. Поліпропіленові труби та фітинги, що виготовляються на підприємстві Kraft plast, реалізуються у 10 європейських країнах, під більш ніж 15 торгівельними марками. Виробничі потужності підприємства та обсяги виробництва, дають право назвати Kraft plast найбільшим виробником поліпропіленових систем в Україні.

Belter – виробники опалювального обладнання нового покоління. Система контролю якості продукції перевіряє продукцію на усіх етапах виробництва, починаючи від надійності постачальників і закінчуючи тестуванням приборів. Belter не тільки удосконалює якість та модернізує моделі, що виробляються, але й розробляє принципово нове обладнання.  На сьогодні, Belter є одним з перших, серед аналогічних виробництв, за якістю та обсягом продукції, що випускається.

Це далеко не усі вітчизняні виробники, що представлено на сайті Інтернет-магазині Баукс. Купуй українське, підтримуй вітчизняного виробника!  

Автор: Baux